Point Kargo Acentelik Modelini Yeniledi

Yayınlayan Point Kargo
Kategori:

Point Kargo, yenilediği acentelik modeli ile girişimcilere sunduğu fırsatları artırırken, hizmet kalitesini de her zaman en üst seviyede tutmayı hedefliyor.
Her gün 44 bin adrese hizmet ulaştıran Point Kargo’nun yeni acentelik modeli; girişimcilere önemli fırsatlar sunarken, hizmet kalitesinin her zaman en üst seviyede kalmasına yardımcı olacak.
Konuya ilişkin bilgi veren Point Kargo Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Genel Müdürü Gürdal Eryaşar, Türkiye ekonomisinin KOBİ’ler ile büyüyeceğine inandıklarını ve KOBİ’lere fayda sağlayacak önemli çalışmalar hayata geçirdiklerini söyledi. Point Kargo acentelik modeliyle kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere fırsat sunduklarını dile getiren Eryaşar, yeni acentelik modelinin temelinde satış ve dağıtım performansı odaklı bir hakediş sisteminin yer aldığını ifade etti.

Acente adaylarına bölgelerindeki en uygun lokasyonu seçme kolaylığı sağladıklarını belirten Eryaşar, “Acente adaylarımızı öncelikle şubelerimizdeki tüm işleyişe hakim olabilecekleri ve Point Kargo kültürünü benimseyecekleri bir eğitim sürecinden geçiriyoruz. Acentenin demirbaşlarının temininde destek oluyor ve eğitimli, şube işleyişini bilen personel sağlıyoruz. Acentelik süresi boyunca ihtiyaç duydukları her an yanlarındayız” diye konuştu.
Point Kargo’nun halen 302’yi aşkın birimle hizmet verdiğini ifade eden Eryaşar sözlerini şöyle sürdürdü:
“2020 yılında başta İstanbul, Ankara, İzmir, Kütahya, Eskişehir, Şanlıurfa, Balıkesir, Manisa, Muğla, Aydın, Denizli, Kocaeli, Konya, Bursa ve Adana olmak üzere tüm Türkiye’de acenteleşme oranımızı artırmayı hedefliyor, girişimcilere kendi işlerinin patronu olma imkanı sağlıyoruz. Güçlü teknoloji altyapısı ile kargo sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan markamızla birlikte büyümek isteyen girişimcileri Point Kargo güvencesinde hizmet vermeye davet ediyoruz.”

Yorumlar

  • Çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum.

  • Manisa’nın Turgutlu ilçesinde acanteniz olmak istiyorum.

  • Acentelik şartlarınız çok güzel ama İzmir bölgesinde boş yeriniz olması durumunda sizlerle çalışmak bizi mutlu eder

  • Adıyamanda Acentelik düşünüyorsanız sizinle çalışmayı isterim tabiki kargo sektöründe tecrübe sahibiyim aynı zamanda Aras kargoda 7 yıl şube yöneticiliği yaptım

  • Zonguldak kdz ereğlide taşıyıcınız olmak ısterım. Burası türkiyedeki ilçelerden en gelısmıs yuksek kargo potansıyelı olan bıl ilçedir. Kendımde aras kargo calısmıslıgım oldugu ıcın soyluyorum. En kısa zamanda bu cevreye taşıyıcılık verırsenız ben hazırım ekıbım ıle

  • Merhaba değerli point kargo ailesi. Diyarbakır, Mardin ve Batman’da kargo dağıtımına hakimiz. Tecrübemiz var. 2012 den bu güne müşteri memnuniyetini esas alarak çalıştık. İşin her safhasında bilgi ve birikim sahibiyiz. Çalıştığımız firma ile kargo lojistik karışımı bir sistem ile çalıştık. Diyarbakır aktarma merkezimize gelen kargoları; Diyarbakır, Mardin ve Batman ilinde dağıtımını gerçekleştiriyorduk. Sizin bu bölgede potansiyeliniz var ise. Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

  • Merhaba Daha önce dağıtım sektöründe çalıştım şimdi Acente olarak bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum Gaziosmanpaşa İstanbul ilçesinde teşekkür ederim.

Bir cevap yazın